Pozytywne emocje

Zależy nam by w świadomości naszych gości być miejscem dobrych wspomnień i pozytywnych emocji, ciekawym punktem na mapie regionu i ważnym czynnikiem życia Bartoszyc. Właśnie dlatego regularnie współtworzymy wydarzenia sportowe, udostępniamy galerię na wystawy, promujemy czytelnictwo, upowszechniamy wiedzę na temat historii i dziedzictwa kulinarnego regionu, udostepniamy informacje i infrastrukturę dla turystów, a także wspieramy cenne inicjatywy społeczne, kulturalne i edukacyjne.

Strefa kibica #ardisport

W naszej pizzerii mieści się strefa kibica z prawdziwego zdarzenia, w której na co dzień w wielkim formacie jakości FullHD z przestrzennym dźwiękiem, nasi goście śledzić mogą najważniejsze imprezy sportowe, w tym piłkarskie ligi świata, mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy oraz piłkarskie, siatkarskie, ręczne i koszykarskie mecze reprezentacji Polski, a także żużel, boks, MMA, wyścigi i rajdy samochodowe, rugby, skoki narciarskie, sporty olimpijskie i wiele innych.

 

Czytelnia Wi-FI

W samym sercu naszej restauracji znajdują się dwie wielkie, wygodne kanapy. Nasi goście w towarzystwie ulubionej kawy czy drinka mają możliwość przejrzenia aktualnych magazynów lifestylowych i publicystycznych, poczytania książki oraz bezpłatnego skorzystania z bezprzewodowego internetu w technologii Wi-Fi.

 

Ogródek letni

W każdym sezonie przygotowujemy dla naszych gości największy w okolicy ogródek letni, w którym w upalne letni dni, na świeżym powietrzu i pod parasolami, można na chwilę odsapnąć, spotkać się ze znajomymi, wypić zimne piwko i zjeść ulubione danie.

Przyjaźni turystom, rowerzystom i motocyklistom

Oprócz usług gastronomicznych, w tym serwowania pełnowartościowych posiłków, oferujemy podróżnym możliwość bezpiecznego pozostawienia jednośladów, dostępu do narzędzi do podstawowych napraw rowerów, a także skorzystania z internetu czy uzyskania informacji o pobliskich atrakcjach turystycznych, punktach serwisowych i miejsach noclegowych. Posiadamy certyfikowaną rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Galeria

Wnętrze naszej restauracji cyklicznie zamienia się w prawdziwą galerię, w której autorami dzieł są artyści, lecz również mieszkańcy regionu czy uczniowie bartoszyckich szkół. Powierzchnie dla twórców, jak i wystawy dla mieszkańców, udostępniamy nieodpłatnie.

Cykl regionalnych ciekawostek

Zainicjowaliśmy cykl regionalnych ciekawostek w postaci zdjęć, grafik i nagrań o interesujących miejscach, ludziach, wydarzeniach, historii regionu i jego tradycjach kulinarnych. Materiały publikujemy na naszych profilach społecznościowych oraz w ramach funkcjonowania galerii.

Centrum inicjatyw lokalnych

Wspieramy również lokalowo działaczy, grupy i organizacje społeczne, którym brakuje miejsca na zebranie robocze, przeprowadzenie ważnej inicjatywy czy spotkanie z ciekawą osobą lub w ważnej sprawie.