Powierzchnie handlowe i reklamowe

Jako firma dysponująca własnymi nieruchomościami położonymi w eksponowanej i atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Bartoszyc, oferujemy naszym partnerom możliwość wynajmu lokali, nieruchomości i powierzchni reklamowych, na prowadzenie przez nich działalności gospodarczej.

Lokale i nieruchomości na wynajem

W ofercie lokali na wynajem posiadamy położone przy ulicy Kętrzyńskiej prowadzącej na Stare Miasto, naprzeciwko wejścia do dyskontu spożywczego i drogi na rynek miejski, w okolicach Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego i liceum ogólnokształcącego:

- lokal użytkowy o powierzchni 125 m2 z węzłem sanitarnym, położony na niskim parterze z własnym wejściem,

- lokal użytkowy o powierzchni 56 m2 z węzłem sanitarnym, położony na niskim parterze z własnym wejściem,

- lokal użytkowy o powierzchni 68 m2 z możliwością podłączenia pod węzeł sanitarny, położony na pierwszym piętrze z własnym wejściem.

W ofercie nieruchomości na wynajem posiadamy położoną przy ulicy Grota-Roweckiego prowadzącej do galerii handlowej, naprzeciwko wejścia do Startostwa Powiatowego i sąsiadującego z nim biurowca:

- częściowo podmurowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 45 m2 przeznaczoną do zabudowy w celu prowadzenia działalności handlowo-usługowej.

Biuro "na godziny"

Wskazaną funkcję pełnić może najmniejsza z naszych sal szkoleniowych. Jest to klimatyzowane pomieszczenie z własnym balkonem przeznaczone do kameralnych spotkań biznesowych, doradczych czy na zebrania, które jest w stanie pomieścić do około 15 osób. Może być również z powodzeniem wykorzystywane jako krótkookresowa siedziba dla przedsiębiorców do spotkań z ich klientami.

Powierzchnie reklamowe

Naszym biznesowym partnerom oferujemy możliwość odpłatnej promocji ich działalności w następujących formach:

- możliwość ustawienia bilbordu reklamowego o maksymalnej szerokości do 3 metrów przy ulicy Kętrzyńskiej,

- możliwość ustawienia bilbordu reklamowego o maksymalnej szerokości do 6 metrów przy ulicy Grota-Roweckiego,

- możliwość zainstalowania reklamy ściennejo maksymalnych wymiarach 24 na 5 metrów na murze przy ulicy Młynarskiej, naprzeciwko centrum usługowo-handlowego położonego w historycznym budynku dawnego młynu,

- możliwość zainstalowania tablic ściennych w często uczęszczanych miejscach naszych lokali gastronomicznych, centrum konferencyjnego i sali weselnej, w tym m.in. na korytarzach czy w toaletach.