Lokale usługowe i biurowe oraz powierzchnie reklamowe

LOKALIZACJA:

Budynek mieści się na skrzyżowaniu prowadzącej na Stare Miasto ulicy Kętrzyńskiej (naprzeciwko dyskontu spożywczego "Biedronka", liceum ogólnokształcącego i drogi na rynek miejski) z prowadzącą do głównej galerii handlowej ulicą Grota-Roweckiego (naprzeciwko Starostwa Powiatowego i Powiatowego Urzędu Pracy), a także po przekątnej Urzędu Miasta. Obiekt mieści jedną z najstarszych i najbardziej znanych bartoszyckich firm gastronomicznych - Restaurację ARDI. Dysponuje też własnym zamykanym parkingiem.

AKTUALNE PROFILE DZIAŁALNOŚCI W BUDYNKU:

- restauracja/pizzeria/pub,
- sala do imprez okolicznościowych,
- przestrzenie konferencyjne i szkoleniowe,
- sklep spożywczy,
- sklep zoologiczny,
- biuro księgowe,
- biuro pośrednictwa nieruchomości,
- kancelaria prawna.

LOKALE USŁUGOWO-HANDLOWE:

(niezależne i położone na parterze z osobnymi wejściami od ulicy Kętrzyńskiej oraz możliwością umieszczenia dużych i wyeksponowanych szyldów firmowych na elewacji budynku)
- WOLNY - lokal o powierzchni ok. 23m2 na wysokim parterze (dawne wejście do Restauracji ARDI) z dostępem do wspólnego węzła sanitarnego w budynku,
- WOLNY - lokal (otwarty z możliwością wyodrębnienia) o powierzchni ok. 25m2 na wysokim parterze (dawne wejście do Restauracji ARDI) z dostępem do wspólnego węzła sanitarnego w budynku,
- ZAJĘTY - lokal o powierzchni ok. 56m2 na parterze (dawne wejście do Grill Baru ARDI) z zapleczem sanitarno-pracowniczym i magazynowym oraz 2 osobnymi toaletami,
- ZAJĘTY - lokal o powierzchni ok. 145m2 na niskim parterze z zapleczem sanitarno-pracowniczym i magazynowym oraz osobną toaletą.

LOKALE BIUROWE:

(położone na 2 piętrze z wejściem osobną klatką schodową od skrzyżowania ulic Kętrzyńskiej i Grota-Roweckiego, dostępem do umiejscowionych przy wejściu skrytek pocztowych oraz dwóch przygotowanych dla najemców węzłów sanitarnych na korytarzu, a także możliwością umieszczenia firmowych tabliczek na przygotowanych w tym celu słupach)
- ZAJĘTY - lokal o powierzchni ok. 15,3m2 z balkonem,
- ZAJĘTY - lokal o powierzchni ok. 15,5m2,
- ZAJĘTY - lokal o powierzchni ok. 32m2 z balkonem,
- ZAJĘTY - lokal o powierzchni ok. 34m2,
- WOLNY - lokal o powierzchni ok. 167m2 z 2 balkonami.

PLANOWANE:

Zaprojektowane zostało wydzielenie z pomieszczenia o powierzchni ok. 167m2 dodatkowych 5 osobnych lokali o projektowanych powierzchniach ok. 14m2, 16m2, 34m2, 31m2 i 32m2 (z możliwością przygotowania lokalu "na wymiar").

W TRAKCIE PRAC:

W trakcie prac jest wydzielenie wspólnych części: socjalnej (z zapleczem kuchennym i lodówką oraz miejscem do spożywania posiłków) oraz gospodarczej (z węzłem wodnym i zapleczem na środki sprzątające).

CENA WYNAJMU LOKALI:

Podana w ogłoszeniu przykładowa cena dotyczy najtańszego lokalu w ofercie. Jedyny koszt dodatkowy to zużycie własne energii elektrycznej oraz sezonowego ogrzewania. W celu omówienia indywidualnej oferty prosimy o kontakt.

POWIERZCHNIE REKLAMOWE

- możliwość ustawienia bilbordu reklamowego o maksymalnej szerokości do 3 metrów przy ulicy Kętrzyńskiej,

- możliwość ustawienia bilbordu reklamowego o maksymalnej szerokości do 6 metrów przy ulicy Grota-Roweckiego,

- możliwość zainstalowania reklamy ściennej o maksymalnych wymiarach 24x5 metrów na murze przy ulicy Młynarskiej, naprzeciwko centrum usługowo-handlowego położonego w historycznym budynku dawnego młynu,

- możliwość zainstalowania tablic ściennych w często uczęszczanych miejscach naszych lokali gastronomicznych, centrum konferencyjnego i sali weselnej, w tym m.in. na korytarzach czy w toaletach.