Lokale usługowe i biurowe oraz powierzchnie reklamowe

Jako firma dysponująca własnym budynkiem położonym w atrakcyjnej i ruchliwej lokalizacji w samym centrum Bartoszyc oferujemy możliwość wynajmu lokali na prowadzenie działalności gospodarczej oraz powierzchni reklamowych. Nasza nieruchomość mieści się na skrzyżowaniu prowadzącej na Stare Miasto ulicy Kętrzyńskiej (naprzeciwko dyskontu spożywczego, liceum ogólnokształcącego i drogi na rynek miejski) z prowadzącą do galerii handlowej ulicą Grota-Roweckiego (naprzeciwko Starostwa Powiatowego i Powiatowego Urzędu Pracy oraz po przekątnej Urzędu Miasta).

Lokale na wynajem

od strony ulicy Kętrzyńskiej:

- lokal użytkowy o powierzchni 125 m2 położony na niskim parterze z własnym wejściem (z węzłem sanitarnym),

- lokal użytkowy o powierzchni 56 m2 położony na parterze z własnym wejściem i tarasem (z węzłem sanitarnym),

- lokal użytkowy o powierzchni 68 m2 położony na wysokim parterze z własnym wejściem i tarasem (z możliwością korzystania z węzła sanitarnego).

od skrzyżowania ulic Kętrzyńskiej i Grota-Roweckiego:

- lokal użytkowy o powierzchni 181 m2 położony na drugim piętrze z wejściem klatką schodową i dwoma balkonami (z dostępem do dwóch przygotowanych dla najemców węzłów sanitarnych na korytarzu),

- lokal użytkowy o powierzchni 68 m2 położony na drugim piętrze z wejściem klatką schodową i własnym balkonem (z dostępem do dwóch przygotowanych dla najemców węzłów sanitarnych na korytarzu),

- lokal użytkowy o powierzchni 15 m2 położony na drugim piętrze z wejściem klatką schodową i własnym balkonem (z dostępem do dwóch przygotowanych dla najemców węzłów sanitarnych na korytarzu).

od ulicy Grota-Roweckiego:

- miejsce na lokal w zabudowie modułowej lub kontenerowej na częściowo podmurowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 55 m2 położonej przy ulicy Grota-Roweckiego.

Biuro "na godziny"

Wskazaną funkcję pełnić może najmniejsza z naszych sal szkoleniowych. Jest to klimatyzowane pomieszczenie z własnym balkonem przeznaczone do kameralnych spotkań biznesowych, doradczych czy na zebrania, które jest w stanie pomieścić do około 15 osób. Może być również z powodzeniem wykorzystywane jako krótkookresowa siedziba dla przedsiębiorców do spotkań z ich klientami.

Powierzchnie reklamowe

- możliwość ustawienia bilbordu reklamowego o maksymalnej szerokości do 3 metrów przy ulicy Kętrzyńskiej,

- możliwość ustawienia bilbordu reklamowego o maksymalnej szerokości do 6 metrów przy ulicy Grota-Roweckiego,

- możliwość zainstalowania reklamy ściennej o maksymalnych wymiarach 24 na 5 metrów na murze przy ulicy Młynarskiej, naprzeciwko centrum usługowo-handlowego położonego w historycznym budynku dawnego młynu,

- możliwość zainstalowania tablic ściennych w często uczęszczanych miejscach naszych lokali gastronomicznych, centrum konferencyjnego i sali weselnej, w tym m.in. na korytarzach czy w toaletach.