Pizzeria

Sekretem naszej pizzy są wypracowywane latami receptury ciasta i kompozycje smaków. Do wyrobu pizzy używamy wysokiej jakości składników, a także zestawu trzech serów i własnych sosów. Zdaniem wielu serwujemy najlepszą pizzę w regionie i choć z opinią tą można się zgadzać lub nie, zachęcamy by ją przynajmniej zweryfikować! W ofercie oprócz pizzy znajdują się również kultowe chlebki pita, burgery i grillowane kanapki.

   

Pub

W nieco ciemniejszych przestrzeniach poczujesz się niczym w dobrym pubie oferującym luźniejszą atmosferę, głośniejszy klimat, szeroką ofertę piw oraz mocnych alkoholi.

 

Strefa kibica

W naszej pizzerii mieści się strefa kibica z prawdziwego zdarzenia, w której na co dzień w wielkim formacie jakości FullHD z przestrzennym dźwiękiem, nasi goście śledzić mogą najważniejsze imprezy sportowe, w tym piłkarskie ligi świata, mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy oraz piłkarskie, siatkarskie, ręczne i koszykarskie mecze reprezentacji Polski, a także żużel, boks, MMA, wyścigi i rajdy samochodowe, rugby, skoki narciarskie, sporty olimpijskie i wiele innych.