Szkolenia i konferencje

Szukasz miejsca na szkolenia lub konferencję w Bartoszycach? Centrum szkoleniowo-konferencyjne ARDI ma bogate doświadczenie w świadczeniu usług dla firm, administracji publicznej, organizacji pozarządowych oraz osób i inicjatyw prywatnych. Dysponujemy trzema niezależnymi i w pełni wyposażonymi salami umożliwiającymi organizowanie wszelkiej gamy wydarzeń, takich jak konferencje, seminaria, szkolenia, gale, odczyty, prezentacje, konsultacje, spotkania publiczne czy indywidualne, doradcze lub biznesowe z klientami. Ceny uzgadaniane są indywidualnie w zależności od potrzeb klienta w zakresie miejsca, liczby osób i wariantu wyżywienia w postaci przerw kawowych, kateringu, obiadu, itd.

Aula konferencyjna

Nasza klimatyzowana aula konferencyjna ma wymiary 14 metrów na 14 metrów i jest w stanie pomieścić około 150 osób siedzących w systemie konferencyjnym/kinowym i około 120 osób siedzących w systemie sali obrad ze stołami. Sala posiada dwa własne balkony.

Restauracja ARDI Bartoszyce konferecje Restauracja ARDI Bartoszyce konferecje Restauracja ARDI Bartoszyce konferecje

Sala szkoleniowo-seminaryjna

Klimatyzowana sala szkoleniowo-seminaryjna ma wymiary 10 metrów na 7 metrów i pomieści około 50 osób siedzących w systemie seminaryjnym i około 30 osób siedzących w systemie grup roboczych ze stołami. Sala posiada własny balkon.

Restauracja ARDI Bartoszyce szkolenia warsztaty Restauracja ARDI Bartoszyce szkolenia warsztaty

Sala biznesowa

Nasza klimatyzowana sala do kameralnych spotkań biznesowych, doradczych czy na zebrania, jest w stanie pomieścić około 15 osób. Pomieszczenie może być również wykorzystywane jako biuro "na godziny" dla przedsiębiorców do spotkań z ich klientami. Sala posiada własny balkon.

Restauracja ARDI Bartoszyce szkolenia warsztaty spotkania biznesowe

Pozostałe sale

Oprócz sal centrum szkoleniowo-konferencyjnego wykorzystywane na potrzeby naszych klientów biznesowych mogą być również pozostałe sale naszej firmy, z których największa - klimatyzowana sala weselna, umożliwia zorganizowanie wszelkiego rodzaju spotkań z obsługą i pełnym wyżywieniem, dla gości w liczbie do około 200 osób.

Restauracja ARDI Bartoszyce szkolenia warsztaty spotkania biznesowe