Uroczystości i wesela w Bartoszycach

Posiadamy warunki do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i imprez o charakterze okolicznościowym.  Dysponujemy kilkoma niezależnymi i klimatyzowanymi salami, które w zależności od wielkości grupy i charakteru wydarzenia mogą być wydzielane z użytku pozostałych klientów i stanowić miejsce organizacji m.in.

- wesel i przyjęć,

- wieczórów panieńskich i kawalerskich,

- imienin i urodzin, w tym osiemnastek, trzydziestek, pięćdziesiątek i oby dalej,

- uroczystości rodzinnych i towarzyskich,

- chrzcin i przyjęć pierwszej komunii,

- styp, konsolacji i spotkań pożegnalnych,

- zlotów i spotkań rodzinnych,

- balów, gal i zabaw,

- imprez cyklicznych typu Sylwester, Andrzejki, itd.

Możliwości organizacji wydarzeń o charakterze okolicznościowym ograniczone są w zasadzie wyłącznie do opisanych poniżej warunków lokalowych. Klientom organizowanych u nas imprez zapewniamy możliwość bezpłatnego zostawienia pojazdów na naszym wewnętrznym monitorowanym parkingu.

Wesela i przyjęcia

Szukasz miejsca na wesele w Bartoszycach? Posiadamy jedną z najpiękniejszych sal weselnych na Warmii i Mazurach! Nasz nowoczesny, przestronny i klimatyzowany obiekt umożliwi zorganizowanie przyjęcia lub wesela Twoich marzeń wraz z pełnym wyżywieniem, obsługą, oprawą muzyczną, tańcami i zabawami, dla gości w liczbie do około 150-200 osób.

Restauracja ARDI Bartoszyce wesele Restauracja ARDI Bartoszyce wesele Restauracja ARDI Bartoszyce wesele Restauracja ARDI Bartoszyce wesele Restauracja ARDI Bartoszyce wesele Restauracja ARDI Bartoszyce wesele Restauracja ARDI Bartoszyce wesele Restauracja ARDI Bartoszyce wesele

Zachęcamy do obejrzenia naszego klipu weselnego pod nazwą "Wesele Magiczne"!

Restauracja ARDI Bartoszyce - film weselny

Gale i bale

Funkcjonalność naszej sali okolicznościowej pozwala organizować również imprezy o charakterze balowym i galowym na rzecz firm, instytutcji czy szkół. W zależności od formuły posiłki serowane mogą być w formie obsługi kelnerskiej lub samoobsługowych tzw. szwedzkich stołów. Sala posiada również własny bar z obsługą barmańską na życzenie. W zależności od charakteru imprezy pomieści gości w liczbie do ok. 150-200 osób.

Restauracja ARDI Bartoszyce wesele Restauracja ARDI Bartoszyce wesele Restauracja ARDI Bartoszyce wesele

Sylwester i imprezy cykliczne

Oprócz wynajmu sal na imprezy okolicznościowe cyklicznie organizujemy w nich również własne wydarzenia, jak między innymi coroczny bal sylwestrowy przy specjalnie skomponowanym na ten dzień menu i muzyce na żywo. Według wielu jest to najlepsza zabawa sylwestrowa w Bartoszycach i okolicach!

Uroczystości rodzinne

System kilku niezależnych sal, w których na co dzień funkcjonuje restauracja oraz pizzeria, umożliwia organizowanie spotkań okoliczniościowych dla grup do około 50-70 osób. Pomieszczenia bez uszczerbku dla funkcjonowania naszej codziennej działalności, mogą zostać wyłączone z użytku i przeznaczone na Państwa potrzeby.

 

Rezerwacje stolików

W naszej ofercie posiadamy również możliwość rezerwacji umówionej liczby stolików, w dowolnej konfiguracji, odgradzanych za pomocą przysłon od reszty sali.