Restauracja i pizzeria

Restauracja

Na niezapomniany charakter naszej restauracji składa się przytulne wnętrze, połączone z oryginalnymi kompozycjami tradycyjnych smaków kuchnii polskiej i kontynentalnej. W naszym menu znajdują się również pozycje związane z regionem, którego kulinarne tradycje staramy się kultywować. Za sprawą dwóch wygodnych kanap można poczuć się u nas niczym w kawiarni. W ramach oferty barowej można natomiast skorzystać z bogatej oferty alkoholi.

   

Pizzeria

Sekretem naszej pizzy są wypracowywane latami receptury ciasta i kompozycje smaków. Do wyrobu pizzy używamy wysokiej jakości składników, a także zestawu trzech serów i własnych sosów. Zdaniem wielu serwujemy najlepszą pizzę w regionie i choć z opinią tą można się zgadzać lub nie, zachęcamy by ją przynajmniej zweryfikować! W ofercie oprócz pizzy znajdują się również kultowe chlebki pita, burgery i grillowane kanapki.

   

Pub sportowy

W nieco ciemniejszych przestrzeniach poczujesz się niczym w pubie oferującym luźniejszą atmosferę, głośniejszy klimat, szeroką ofertę piw oraz mocnych alkoholi. Mieści się tu również strefa kibica z prawdziwego zdarzenia, w której na co dzień w wielkim formacie jakości FullHD z przestrzennym dźwiękiem, nasi goście śledzić mogą najważniejsze imprezy sportowe.

  

Czytelnia Wi-FI

W samym sercu naszej restauracji znajdują się dwie wielkie i wygodne kanapy. Nasi goście w towarzystwie ulubionej kawy czy drinka mają możliwość przejrzenia aktualnych magazynów lifestylowych i publicystycznych, poczytania książki oraz bezpłatnego skorzystania z bezprzewodowego internetu w technologii Wi-Fi.

 

Ogródek letni

W każdym sezonie przygotowujemy dla naszych gości największy w okolicy ogródek letni, w którym w upalne letni dni, na świeżym powietrzu i pod parasolami, można na chwilę odsapnąć, spotkać się ze znajomymi, wypić zimne piwko i zjeść ulubione danie.

Przyjaźni turystom, rowerzystom i motocyklistom

Oprócz usług gastronomicznych oferujemy podróżnym możliwość bezpiecznego pozostawienia jednośladów na parkingu rowerowym lub wewnętrznym firmy. Jesteśmy certyfikowanym między innymi Miejscem Przyjaznym Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym GreenVelo.

Więcej niż gastronomia

Zależy nam by w świadomości naszych gości być miejscem dobrych wspomnień i pozytywnych emocji, ciekawym punktem na mapie regionu i ważnym czynnikiem życia Bartoszyc. Dlatego salę główną udostępniamy na galerię wystawienniczą, w której autorami dzieł są artyści, lecz również mieszkańcy regionu czy uczniowie bartoszyckich szkół. Promujemy też czytelnictwo, upowszechniamy wiedzę na temat historii i dziedzictwa kulinarnego regionu, udostepniamy informacje i infrastrukturę dla turystów, a także wspieramy cenne inicjatywy społeczne, kulturalne i edukacyjne, które zawsze znajdą u nas swoje miejsce.