Restauracja

Na niezapomniany charakter naszej restauracji składa się przytulne wnętrze, połączone z oryginalnymi kompozycjami tradycyjnych smaków kuchnii polskiej i kontynentalnej. W naszym menu znajdują się również pozycje związane z regionem, którego kulinarne tradycje staramy się kultywować. Za sprawą dwóch wygodnych kanap można poczuć się u nas niczym w kawiarni. W ramach oferty barowej można natomiast skorzystać z bogatej oferty alkoholi.

   

Miejsce pozytywnych emocji

Zależy nam by w świadomości naszych gości być miejscem dobrych wspomnień i pozytywnych emocji, ciekawym punktem na mapie regionu i ważnym czynnikiem życia Bartoszyc. Dlatego salę główną udostępniamy na galerię wystawienniczą, promujemy czytelnictwo, upowszechniamy wiedzę na temat historii i dziedzictwa kulinarnego regionu, udostepniamy informacje i infrastrukturę dla turystów, a także wspieramy cenne inicjatywy społeczne, kulturalne i edukacyjne

Czytelnia Wi-FI

W samym sercu naszej restauracji znajdują się dwie wielkie i wygodne kanapy. Nasi goście w towarzystwie ulubionej kawy czy drinka mają możliwość przejrzenia aktualnych magazynów lifestylowych i publicystycznych, poczytania książki oraz bezpłatnego skorzystania z bezprzewodowego internetu w technologii Wi-Fi.

 

Ogródek letni

W każdym sezonie przygotowujemy dla naszych gości największy w okolicy ogródek letni, w którym w upalne letni dni, na świeżym powietrzu i pod parasolami, można na chwilę odsapnąć, spotkać się ze znajomymi, wypić zimne piwko i zjeść ulubione danie.

Przyjaźni turystom, rowerzystom i motocyklistom

Oprócz usług gastronomicznych oferujemy podróżnym możliwość bezpiecznego pozostawienia jednośladów, dostępu do narzędzi do podstawowych napraw rowerów, a także skorzystania z internetu czy uzyskania informacji o pobliskich atrakcjach turystycznych, punktach serwisowych i miejsach noclegowych. Jesteśmy certyfikowanym Miejscem Przyjaznym Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym GreenVelo.

Galeria

Wnętrze naszej restauracji cyklicznie zamienia się w prawdziwą galerię, w której autorami dzieł są artyści, lecz również mieszkańcy regionu czy uczniowie bartoszyckich szkół. Powierzchnie dla twórców, jak i wystawy dla mieszkańców, udostępniamy nieodpłatnie. W jej ramach zainicjowaliśmy cykl regionalnych ciekawostek w postaci grafik o interesujących miejscach, ludziach, wydarzeniach, historii regionu i jego tradycjach kulinarnych.

Centrum inicjatyw lokalnych

Wspieramy również lokalowo działaczy, grupy i organizacje społeczne, którym brakuje miejsca na spotkania czy zebranie.